PŘIHLÁSIT:
Nová registrace
 

O kapele Orange Zlín


Na "Oranže" se chodívalo do kulturáků vytrsávat a lovit, ale to už je pěkně dávno. Na časy, kdy tato kapela k tanci i poslechu zpříjemňovala společenský život ve Zlíně (od roku 1971), si chtěl před pěti lety zavzpomínat klávesák Svaťa Němec na svých padesátinách a sešla se tehdy jedna z prvních sestav.

Během dalších tří let nezůstal kámen na kameni a z původních hráčů vytrval jen Svaťa. Kapela se omladila a repertoár směřuje pomalu do jiného a vesejšího kabátu, něco jako směs rocku, blues a soulu. Orange hraje výhradně převzaté věci - např. od Freakpower, Mayalla, Cockera, Kool and The Gang, Hendersona, Macy Gray, Al Greena, Krawitze, Huey Lewise, Arethy Franklin, Stevie Wondera a dalších...

Svaťa Němec
Míša Vrlová
Alena Mrázková
Lucie Krybusová
Leo Hanuš
Jan Divoký
Jindřich Ponížil
Tomáš Černoch - trumpeta
Lukáš Němec
Vít Kymla
Petr Plášek - kytara
Laďa Havran
Adam Kapičák - zpěv
Marek Šlapanský - perkuse

Kapela Orange funguje také díky mnnoha záskokářům. Jsou to především Zuzana Sapárová (zpěv), Jan Laník (kytara), Zdeněk Marušák (saxofony), Radek Bednařík (saxofony), Milan Slovák (trombón), Ivan Dřínovský (trombón), Pavel Skopal (trumpeta), Petr Ptáček (perkuse), Karel Ptáček (perkuse) a další. Všem děkujeme!


 
© 2009 Kapela Orange, design Vít Kymla
Optimalizováno pro IE 7.0+, Opera 9.0+, Moozila 2.0+, minimální rozlišení 800x600