PŘIHLÁSIT:
Nová registrace
 

Registrace nového uživatele


Registrace je velmi rychlá a jednoduchá. Registrace vám umožní jednodušeji zadávat příspěvky do vzkazů nebo komentáře k fotografiím. Můžete si také zvolit svoji ikonu, která bude zobrazována u vámi zadaných příspěvků. Váš e-mail bude zařazen do Orange funclub databáze. Na tento e-mail vám budeme zasílat informace o koncertech. Registraci můžete kdykoliv zrušit...
Uživatelské jméno: *
Slouží jako přihlašovací jméno. Při přihlašování nerozslišuje malá a velká písmena. Je možno používat jen písmena anglické abecedy a čísla.
Heslo: *
Minimální délka hesla je 5 znaků. Při přihlašování se rozlišuje velikost písmen.
Heslo znovu: *
Sem zadejte znovu stejné heslo jako v předchozí položce. Toto ověření slouží k vyloučení překlepu v hesle.
Křestní jméno:
Zadejte vaše křestní jméno. Tato položka není povinná.
Příjmení:
Zadejte vaše příjmení. Tato položka není povinná.
Pohlaví: Muž Žena *
Zvolte odpovídající možnost...
E-mail: *
Zadejte váš e-mail. Adresa nebude nikde zobrazena ani poskytnuta třetím osobám. Na tento email vám můžeme odeslat zapomenuté heslo apod...
Krátký popisek:
Zde můžete zadat krátky popisek vaší osoby. Tento text je zobrazován u některých vašich příspěvků. Položka není povinná.
Ikona ve vzkazech:
Malá ikona, která se zobrazuje u vašich příspěvků ve vzkazech. Obrázek musí být ve formátu JPEG a po odeslání je automaticky převeden na velikost 53 x 65 pixelů. Doporučujeme připravit si ikonu požadovaných rozměrů (jinak může být ikona zdeformována).
Bezpečnostní kód:Rozlišujte velká a malá písmena *
Tento kód slouží k ochraně proti spamovým robotům. Je použit jen pro zajištění, že registraci provádí člověk a ne robot. Tento kód si nemusíte pamatovat.

 
© 2009 Kapela Orange, design Vít Kymla
Optimalizováno pro IE 7.0+, Opera 9.0+, Moozila 2.0+, minimální rozlišení 800x600